Reklaam ja bränding

Reklaam ja bränding

Täna on ettevõtte bränd sama tugev, kui on tema positsioon digi- ja sotsiaalmeediakanalites. Eelkõige seetõttu, et maailm liigub üha enam ekraanide taha ja bränditeadlikuse kasvatamine käib suuresti läbi digikanalite. Sotsiaalmeedias kvaliteetset ja strateegilist sisu tootes saab jääda konkurentide kõrval paremini silma, jõuda kiiremini uue huviliseni ja hoida aktiivse suhtluse abil alles juba lojaalset sihtrühma. 

Miks on põhjalik brändistrateegia edu saavutamiseks väga oluline?

Brändistrateegia on oluline osa edukast brändingust ja brändi loomisest. See on põhjalik plaan, mis määratleb, kuidas ettevõte soovib end teistele esitleda ja kuidas võiksid kliendid ja partnerid teda näha.

Brändistrateegia sisaldab nii brändi missiooni, visiooni, väärtusi kui ka sõnumeid, võttes arvesse ettevõtte eesmärke ja ka sihtgrupi ootusi. See aitab määratleda, milline peaks olema brändi visuaalne identiteet ja milliseid sõnumeid tuleks rõhutada. Lisaks hõlmab brändistrateegia ka turu-uuringuid, konkurentsianalüüsi ja sõnumite levitamiseks sobivate kanalite valikut.

Kokkuvõttes on brändistrateegia teejuht, mis aitab ettevõttel luua tugeva ja äratuntava identiteedi, mis eristub konkurentidest ja kõnetab sihtgruppi. See on vundament, millele ehitada kõik turundus- ja kommunikatsioonitegevused.


Milliste turundus­tegevuste kaudu saame sinu brändi tugevdada?

Reklaam ja turundus— Oleme abiks eesmärkide seadmisel ja strateegiate väljatöötamisel, kus oleme mõttega asja juures ideede loomisest viimse bännerini. Meie põnev ja mitmekülgne professionaalide võrgustik võimaldab luua väga erinevaid koostöömudeleid. Võta meiega ühendust ja peame plaani.

Bränd — Bränd määrab suhted klientide, kasutajate, töötajate, fännide ja konkurentidega. See on keeruline elusorganism, mis koosneb muuhulgas nimest, disainist, suhtlusstiilist, tootest, kasutajakogemusest, ja on pidevas muutumises. Hea brändiga kaasneb usaldus ja lojaalsus, eristumine, õnnelikud kliendid, töötajad ja koostööpartnerid. Kui oluline ja tähendusrikas on sinu bränd oma klientide igapäevas? 

Bränditöötoad — Aeg-ajalt vajame me kõik väikest värskenduskuuri. Nii on ka sinu bränd koos sinu sihtrühmaga pidevas muutumises ja kasvamises ning paar aastat varem kirja pandud tees ei pruugi täna enam kehtida. Kirjuta meile ja küsi kindlasti lisainfot kui näed, et brändi elukaar on jõudnud murdepunkti; vajad nihet brändistrateegias uue kliendisegmendi hõivamiseks või uuele turule sisenemiseks; oled alles ettevõtlusega alustamas või asutanud ambitsioonika idufirma ja ning oled kõike alustamas puhtalt lehelt.​


Kuidas saame Sind aidata?

 • Reklaamikampaaniad
 • Turundusstrateegiad
 • Brändistrateegiad
 • Brändi loomine
 • Bränditöötoad
 • Sotsiaalmeedia turundus
 • Loovkontseptsioonid
 • Foto- ja videoproduktsioon
 • Copywriting
 • Disain
 • Erilahendused
Küsi pakkumist