Reklaam ja bränding

Reklaam ja bränding

Täna on ettevõtte bränd sama tugev, kui on tema positsioon digi- ja sotsiaalmeediakanalites. Eelkõige seetõttu, et maailm liigub üha enam ekraanide taha ja bränditeadlikuse kasvatamine käib suuresti läbi digikanalite. Sotsiaalmeedias kvaliteetset ja strateegilist sisu tootes saab jääda konkurentide kõrval paremini silma, jõuda kiiremini uue huviliseni ja hoida aktiivse suhtluse abil alles juba lojaalset sihtrühma. 

Milliste turundus­tegevuste kaudu saame sinu brändi tugevdada?

Reklaam ja turundus— Oleme abiks eesmärkide seadmisel ja strateegiate väljatöötamisel, kus oleme mõttega asja juures ideede loomisest viimse bännerini. Meie põnev ja mitmekülgne professionaalide võrgustik võimaldab luua väga erinevaid koostöömudeleid. Võta meiega ühendust ja peame plaani.

Bränd — Bränd määrab suhted klientide, kasutajate, töötajate, fännide ja konkurentidega. See on keeruline elusorganism, mis koosneb muuhulgas nimest, disainist, suhtlusstiilist, tootest, kasutajakogemusest, ja on pidevas muutumises. Hea brändiga kaasneb usaldus ja lojaalsus, eristumine, õnnelikud kliendid, töötajad ja koostööpartnerid. Kui oluline ja tähendusrikas on sinu bränd oma klientide igapäevas? 

Bränditöötoad — Aeg-ajalt vajame me kõik väikest värskenduskuuri. Nii on ka sinu bränd koos sinu sihtrühmaga pidevas muutumises ja kasvamises ning paar aastat varem kirja pandud tees ei pruugi täna enam kehtida. Kirjuta meile ja küsi kindlasti lisainfot kui näed, et brändi elukaar on jõudnud murdepunkti; vajad nihet brändistrateegias uue kliendisegmendi hõivamiseks või uuele turule sisenemiseks; oled alles ettevõtlusega alustamas või asutanud ambitsioonika idufirma ja ning oled kõike alustamas puhtalt lehelt.​

Kuidas saame sind aidata?

Reklaamikampaaniad
Turundusstrateegiad
Brändistrateegiad
Brändi loomine
Bränditöötoad
Sotsiaalmeedia turundus
Loovkontseptsioonid
Foto- ja videoproduktsioon
Copywriting
Disain
Erilahendused