Kliendid

Kas meil võiks klappida? Siit leiad kliendid, kellega Hundred Agency koostööd teeb. Põhjused, miks nad meid usaldavad, on välja toodud allpool.

“Tänu Hundred Agency oskustele sai meie veebisait just sellise turundusliku tõuke, mida vajasime. Nad töötasid välja selge ja tõhusa strateegia, mis aitas kaasa meie veebiliikluse märkimisväärsele kasvule. Hundred meeskonna paindlik suhtumine ja pühendumus tähtaegade järgimisele tegid koostöö sujuvaks ja tulemuslikuks”

Anneli

ÄriHUB CFO

“Koostöö Hundrediga tõi meile sotsiaalmeedias järjepidevuse, mis ennist tihti ühte jalga lonkas. Kasvatasime koos nähtavust digikanalites, mis tõid konkreetseid ja mõõdetavaid tulemusi”

Getrin

Tene Kaubanduse ekspordijuht ja juhatuse liige

“Hundrediga olen koostöö algusest peale tundnud, et kliendi edu on nende jaoks oluline. Nende teadmised ja suutlikkus kiiresti reageerida on aidanud meil parandada olulisi mõõdikuid digiturunduses”

Aksel

Eurora kasvuturunduse valdkonnajuht

“Hundred Agencyga oli rõõm koostööd teha! Ma väga hindasin nende loovaid ideid ning pühendumist andmete analüüsile. Lisaks sellele oli kommunikatsioon tiimiga kogu projekti jooksul väga sujuv ja meeldiv”

Marju

Worklandi turundusjuht

“Kui Valmiermuiža Saatkond avati, ei teadnud sellest liikumispiirangute tõttu esialgu keegi. Hundred suutis tänu tugevale strateegiale kokku tuua terve minifestivali, mis kohalikke edukalt meie uude kogukonna baari meelitas. Aitäh!”

Janis

Valmiermuiža brändijuht

“Hundredi tiimiga on lust koostööd teha! Nende põhjalik andmetundmine, pikaajaline seinast-seina kogemus turundusvaldkonnas, läbimõeldud tegutsemine ning lennukad ideed annavad võimsalt hoogu juurde igale brändile ja turundusprojektile”

Egle

Kommunikatsioonikunst PR ekspert

“Hundred tõi meile juurde digitaalse nähtavuse, mis omakorda meelitas rohkem kliente ka meie salongidesse. Märkasime jälgijate ja üleüldise huvi kasvu oma sotsiaalmeedias ja see aitas meil ka müügitööd kõvasti lihtsamini teha”

Kristjan

Avaeksperdid juhataja

Meie kliendid