Digiturundus ja digimeedia planeerimine

Digiturundus ja digimeedia planeerimine

Digitaalsete turunduskanalite eelis on, et ühe kanali kaudu on võimalik saada ülevaade nii oma sihtgrupi olemusest, kui ka kampaania tulemuslikkusest. Seejuures on kõik automatiseeritav ja nii on ka hilisem andmete läbitöötamine arusaadav ja lihtne. Aitame iga ettevõtte omapära arvestades välja selgitada parima lähenemise ja õiged kanalid, millega soovitud sihtgrupini jõuda. Terviklik ja läbimõeldud digiturunduse strateegia toob ka oodatud tulemuse.

Millised kanalid on digiturunduse kampaaniates kasutusel on?

Google’i platvormidest on kõige tihedamini kasutusel Google Ads, mis näitab reklaame Google’i otsingus vastavalt otsitavatele märksõnadele, Google’i omandis olevates platvormides (YouTube, Gmail, Google Maps) ja partnerkanalite võrgustikes. Meie digispetsialistide portfooliosse kuuluvad muuhulgas Google Search, Google Display, Google Video ja Google Analytics, mille kaudu saame analüüsida kampaaniate ja blogide tulemusi ning loetavust. 

Toome huvi üles näidanud kliendi Sinu juurde tagasi

Remarketing (ka retargeting) ehk taasturunduskampaania näitab reklaame inimestele, kes on Sinu ettevõtte veebilehel juba varem käinud. Siinkohal sobib taasturundamine suurepäraselt sihtgrupile, kes vajab ostuotsuse tegemiseks pisut lisaaega, kuid meeldetuletuse abil siiski Sinu äri kasuks otsustab. Remarketing reklaame võib näidata kõikidele eelnevalt lehte külastanutele, aga ka täpsemale sihtgrupile – näiteks neile, kes lisasid veebipoes toote ostukorvi, kuid jätsid mingil põhjusel esimese korraga ostu sooritamata. Taasturundusreklaamid jõuavad klientideni nende veebikäitumise põhjal, tõstes aktiivse kaasamise tõenäosust.

Kuidas saame Sind aidata?

Digimeedia planeerimine
Google Ads ja otsingureklaam
Sotsiaalmeediareklaam
Suunamudijad ehk influencer’id
Turunduse automatiseerimine