Veebilehe optimeerimine (SEO)

Veebilehe optimeerimine (SEO)

Miks võiks olla vajalik veebilehe optimeerimine? Et see tuleks otsingumootori kaudu paremini üles ja oleksid oma valdkonnas eelistatuim valik. Statistika ütleb, et potentsiaalsed kliendid teevad Google’is 3,5 miljardit otsingut päevas ehk 40 000 otsingut igas sekundis. Uuringud näitavad, et 90% otsijatest langetab oma valiku esimesel leheküljel leiduvate tulemuste vahel. Nii on võimalik ka sinu veebileht sulle oluliste otsingumärksõnadega esimeste seas välja tuua. 

Aitame sul teha SEO märksõnade analüüsi ja hoiame veebilehe positsioonidel silma peal!

Veebilehe optimeerimine on digitaalse nähtavuse saavutamiseks ülioluline, kuid edu saavutamiseks on vaja selgeid suuniseid ja strateegiat. Üks selline fundamentaalne samm on SEO märksõnade analüüs ja positsioonide jälgimine.

Märksõnade analüüs on SEO alus, kuna see aitab mõista, mis termineid ja fraase sihtgrupp otsingumootorites kasutab. Need märksõnad on sildid, mis aitavad potentsiaalsetel klientidel teie veebisaidile jõuda. Märksõnade analüüsi abil saate luua sisu, mis vastab nende päringutele ja toob veebilehe otsingutulemustes paremini esile.

Kuid märksõnade analüüs ei ole ühekordne tegevus. Märksõnad ja nende populaarsus muutuvad aja jooksul. Sellepärast on tähtis ka positsioone jälgida, et näeksid, kuidas veebisaidil otsingutulemustes läheb. Pidev jälgimine annab sulle infot selle kohta, mis märksõnad toimivad ja mida on vaja veel optimeerida.

Seega, SEO märksõnade analüüs ja positsioonide jälgimine moodustavad olulise osa veebi optimeerimise strateegiast. Need aitavad sul mõista sihtgruppi ja pidevalt kohandada sisu, et tagada parem nähtavus otsingutulemustes ja jõuda potentsiaalsete klientideni.


SEO oma digiturundus tervikuks

SEO teenust võivad olenemata tegevusalast vajada kõik veebilehed, mille eesmärk on klientide või partnerite jaoks otsingumootoris võimalikult nähtav olla. Kindlasti vajavad SEO teenust veebilehed, mis ei tule valdkonnas oluliste märksõnadega otsingumootoris vähemalt esiviisikusse. Kui digireklaam toob tulemused koheselt kätte, siis SEO on investeering tulevikku. Siiski, mida külvad, seda lõikad ja kui eelnevalt on tehtud korralik eeltöö, näitavad seda ka hilisemad tulemused.


Kuidas saame Sind aidata?

  • Veebilehe tehniline ja sisuline audit
  • Märksõnade analüüs ja -positsioonide jälgimine
  • Konkurentsianalüüs
  • Veebilehesisene optimeerimine
  • Veebileheväline optimeerimine
  • Tehniline copywriting
Küsi pakkumist