Digiturunduse teenused

digiturunduse teenus

Sinu äriline kitsaskoht on meie väljakutse. Andmetele toetudes ehitame üles su ettevõtte brändingu, kampaaniad ja digiturundusstrateegia ning aitame vormida brände, mida põlvkonnad armastavad.

Tutvu meie brändiarenduse teenustega kui oled loomas uut kaubamärki või soovid muuta olemasolevat. Nõustame sinu äri ka digitaalsete, audiovisuaalsete ja kliendikogemuslike projektide arenduse ning produktsiooni osas.

Digitaalsete turunduskanalite eelis on, et ühe kanali kaudu on võimalik saada ülevaade nii oma sihtgrupi olemusest kui ka kampaania tulemuslikkusest. Seejuures on kõik automatiseeritav ja nii on ka hilisem andmete läbitöötamine arusaadav ja lihtne.

Aitame iga ettevõtte omapära arvestades välja selgitada parima lähenemise ja õiged kanalid, millega soovitud sihtgrupini jõuda. Terviklik ja läbimõeldud digiturunduse strateegia toob ka oodatud tulemuse.

Sisuturundus on tööriist, mis aitab Sinu auditooriumile individuaalsemalt läheneda. Teekond kliendini on üles ehitatud abistavatele küsimustele toetudes, luues seeläbi õigele sihtrühmale väärtuslikku sisu.

Mis huvitaks Sinu klienti? Mille kohta ta infot otsib? Milline materjal võiks olla talle abiks toote või teenuse kasutamisel? Aitame küsida õigeid küsimusi ja hästi läbimõeldud strateegilise lähenemise kaudu leida neile ka vastused.

Hästi koordineeritud sotsiaalmeedia­strateegia aitab kasvatada brändi tuntust, toetada ettevõtte väärtusi ning luua uutmoodi ärimudeleid. Osav ja läbimõeldud suhtlus jälgijatega loob Sinu brändile silmapaistva interaktiivse visiitkaardi ka tulevaste klientide seas.

Ühesuunaline infoedastus on minevik. Uusi kliente võidavad need, kes oskavad läbi sotsiaalsete meediakanalite olemasolevaid hoida, nendega suhelda ja saadud tagasisidega arvestada.

Täna on ettevõtte bränd sama tugev, kui on tema positsioon digi- ja sotsiaalmeediakanalites, eelkõige seetõttu, et maailm liigub üha enam ekraanide taha ja brändi­teadlikkuse kasvatamine käib suuresti läbi digikanalite.

Digi- ja sotsiaalmeedias kvaliteetset ja strateegilist sisu tootes saab jääda konkurentide kõrval paremini silma, jõuda kiiremini uue huviliseni ja hoida aktiivse suhtluse abil alles juba lojaalset sihtrühma.

Miks on vaja veebilehte optimeerida? Et Sinu tooted ja teenused tuleksid otsingumootorites paremini välja ja saaksid olla oma valdkonnas eelistatuim valik. Uuringud näitavad, et 90% otsijatest langetab oma valiku esimesel leheküljel leiduvate tulemuste vahel.

Statistika ütleb veel, et potentsiaalsed kliendid teevad Google’is 3,5 miljardit otsingut päevas ehk 40 000 otsingut igas sekundis. Kui näed, et Sinu veebileht ei saa piisavalt külastusi, aitame otsingumärksõnad paremini esile tuua.

CRO võimaldab suurenda veebilehe tulusust. See tähendab, et Sinu ettevõtte veebilehel viibiv kasutaja saab enne ostuotsuseni jõudmist lehel liigelda võimalikult mugavalt. Lisaks ostmisele võib eesmärgiks olla ka päring või liitumine uudiskirjaga.

Kui mitu korda oled ise e-poes ostust loobunud, sest teekond kauba valikust ostukorvis maksmiseni tundus liialt segane? Just hea kasutajakogemus toob reeglina positiivse ostuotsuse.