Konversioonide optimeerimine (CRO)

Konversioonide optimeerimine (CRO)

CRO võimaldab suurenda veebilehe tulusust. See tähendab, et sinu ettevõtte veebilehel viibiv kasutaja saab enne ostuotsuseni jõudmist liigelda võimalikult mugavalt. Hea kasutajakogemus toob reeglina ka positiivse ostuotsuse. Kuid lisaks ostmisele, võib eesmärgiks olla ka näiteks päring, tellimus või liitumine uudiskirjaga.

Kodulehe terviklik optimeerimine hõlmab endas veebilehe optimeerimist otsingumootoritele (SEO) ning veebilehe optimeerimist konversioonidele (CRO). SEO eesmärk on muuta veebileht otsingumootoris võimalikult nähtavaks ning juhtida veebilehele toodetest või teenustest huvitatud külastajaid. CRO eesmärgiks on need väärtuslikud külastajad suunata sujuvalt veebilehe lõpp-eesmärkideni.

​CRO teenus sobib olenemata tegevusalast veebilehtedele, mille liikluse hulk on vähemalt 5000 unikaalset külastust kuus, kuid liiga vähesed külastajad jõuavad lõppeesmärgi sooritamiseni. 

Tahad teada, miks jääb klientidel kodulehel ost vormistamata?

Konversiooni optimeerimisel aitab Hotjar! Koduleht on toodete ja teenuste turustamiseks tõhus vahend, kuid miks ei jõua kliendid tihtilugu ostuni? Vastus peitub sageli klienditeekonna mõistmises.

Klienditeekonna analüüs on oluline samm konversioonide optimeerimisel. Tuntud CRO teenus Hotjar pakub võimalust jälgida kliendi käitumist veebisaidil. See tööriist paljastab, mis lehekülgi külastavad kliendid kõige enam, kus nad jäävad hätta ja millal nad kodulehelt lahkuvad.

Klienditeekonna analüüsi tulemused annavad väärtuslikku infot, kuidas teha kodulehte mugavamaks ja eemaldada takistusi. Kasutades Hotjari andmeid, mõistad paremini, miks kliendid ostuni ei jõua, ja saad teha kohandusi, mis suurendavad konversioonimäärasid. Nii saad veebilehe potentsiaali maksimaalselt ära kasutada ja näed, kuidas külastajatest saavad rahulolevad kliendid.


Kuidas saame Sind aidata?

  • SEO audit ja strateegia koostamine
  • Veebilehe optimeerimine otsingumootoritele (SEO)
  • CRO audit ja strateegia
  • Hüpoteesid ja A/B testimine
  • Kodulehe optimeerimine konversioonidele (CRO)
  • Hotjar klienditeekonna analüüs
Küsi pakkumist