Workland Fahle turundamine läbi LinkedIn’i keskkonna


  • Klient: Workland
  • Aasta: 2023
  • Tööd: Strateegia, digiturundus, sotsiaalmeedia

Kuidas läheneda LinkedIni kasutajale selliselt, et tuua esile Worklandi uue keskuse tugevused, kuid jääda siiski truuks LinkedIni sisuloome reeglitele?

Leidsime nutika lahenduse, kus saime ühe blogipostituse loomisega materjali 7 erineva reklaampostituse jaoks. Nimelt mõtlesime uue Workland Fahle kontoripinna tutvustamiseks välja strateegia, mis nõudis meilt vaid ühe põhjaliku blogi kirjutamist.

Kogu kampaania turundamiseks kasutasime samuti vaid ühte kanalit – LinkedIni. Kavala nipiga saime aga ühest blogist sisu tervelt 7 postituse jagu.

Jaotasime blogis sisalduvad alamteemad väiksemateks sisupostituseks ja tutvustasime Worklandi uut kontorit Fahle majas risti ja põiki.

Nii said lugejad infot kontorirendi tingimuste kohta, milline näeb välja Tallinna kõige uuem ja suurem Workland Fahle majas, millised on ümberkaudsed ettevõtted ja lõunakohad ning kuidas on kõige lihtsam kontorisse liigelda.

Lisainfot sai lugeja Worklandi kodulehelt, blogist lugedes.

Kokkuvõttes suurendasime kodulehel liiklejate arvu, tõstsime päringute arvu.

Testisime ka erinevaid visuaale ja just keskuse disaini kajastavad postitused olid kõige populaarsemad ning kui kasutasime üldist visuaali Tallinnast või piirkonnast, siis nende toimivus ei olnud nii hea kui päris asja näitamine.

Vaata projekti loovlahendusi